joi, martie 28, 2024
Recrutare IQool
AcasăEducație & carierăJob și internshipTeatrul Arte dell’Anima angajează Specialist Marketing & PR

Teatrul Arte dell’Anima angajează Specialist Marketing & PR

Vrei să lucrezi într-o echipă tânără, activă și spontană? Asociația Arte dell’Anima angajează Specialist Marketing & PR!

Atribuții:

– Promovează imaginea Teatrului;

– Întocmește planul de marketing și planul de publicitate al Teatrului;

– Coordonează activitatea de comunicare internă și externă a companiei;

– Organizează și urmărește repertoriul și programul lunar;

– Realizează și transmite materiale pentru presă și conținut pentru Social Media;

– Efectuează sarcinile administrative zilnice;

– Organizează evenimente specifice teatrului;

Cerințe:

– Absolvent de studii superioare de preferat în domeniile: Marketing, Comunicare, Jurnalism, Artă Teatrală, etc;

– Excelentă cunoaștere a limbii române;

– Cunoștințe de limba engleză;

– Cunoștințe operare PC (Microsoft Office, Internet – WordPress, Social Media: Facebook, Instagram, Youtube, etc.);

– Cunoștințele în programe precum Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator constituie un avantaj;

– Cunoaștere dovedită a sectorului cultural și al trend-ului în domeniu;

– Abilități foarte bune de comunicare, de lucru în echipă, organizatorice și administrative;

– Constituie un avantaj domiciliul candidatului în proximitatea sectorului 2;

– Prezență plăcută, persoană dinamică, responsabilă și ambițioasă;

– Disponibilitate full-time (8h pe zi) + 2 weekenduri lunar (4h pe zi), în funcție de spectacolele programate;

– Experiența în domeniu constituie un avantaj ;

Oferim:

– Salariu atractiv;

– Carte de muncă;

– Telefon de serviciu;

– Mediu de lucru excelent;

– Oportunitate de dezvoltare în carieră;

Trimite CV-ul tău, împreună cu datele de contact până cel târziu vineri, 17 ianuarie 2020, pe adresa de e-mail teatru@artedellanima.ro! Pentru informații suplimentare ne puteți contacta la nr. de telefon 0722.968.695.

Sediul nostru se află pe strada Făinari, nr 17D (zona Obor).

Abia așteptăm să te cunoaștem!