SPRING FASHION GALA, powered by Manifesto Events&PR și Alin Gălătescu

Transmisie live pe: www.eva.ro
25 Aprilie, ora 20:00, Gradina Botanică București

Spring Fashion Gala reprezintă un concept inedit, ce își propune să devină cel mai important și mai de interes eveniment al modei autohtone. Evenimentul reunește cei mai cunoscuți designeri români ai momentului, nume consacrate în industria fashion, atât pe plan național, cât și internațional, plus alți câțiva designeri aflați la început de carieră ce vor reprezenta categoria new designers.

Designeri participanți: Alexandra Calafeteanu I Ana Maria Saragia I Andreea Veneciuc I Claudia Simion I Iza Van Dee I Loredana Ciangău I Luiza Ganea I Ludmila Corlățeanu I Mineli I Norina Stoica I Simona Iacob I Simona Semen

Despre agenția organizatoare, Manifesto Events & PR, putem să vă spunem ca a avut o ascensiune fulminantă pe piața organizării de evenimente și PR, având în scurta perioadă de la înființare, colaborări de succes cu branduri sau companii precum: Medlife, Huawei, Auto Total Romania, Christian Tour, Vitamin Aqua, Wesse, și mulți alții cărora le mulțumim pentru încredere.

Alin Gălătescu este un nume care nu mai are nevoie de nici o introducere. Cunoscutul analist de modă și managerul AVANPREMIERE, dar și creatorul evenimentelor tematice Soiree de la Mode promite un nou spectacol de fashion de neegalat, plin de autenticitate, originalitate și atmosferă.

Vă așteptăm cu drag la Spring Fashion Gala, platoul „Gradina Italiană”. Explozie de verde și culoare într-o seară în care frumosul, eleganța și unicitatea se vor îmbina perfect.

Sponsor official: Betty Ice – www.betty.ro

Sponsori: Beauty Art Aesthetics – www.beauty-art-aesthetics.ro

Geta Voinea Saloane & Geta Voinea Factory – www.getavoinea.ro

Premier Palace Spa Hotel – www.premierpalace.ro

Wesse – http://bit.ly/2oX5nEP

Tailor Events Romania – www.tailorevents.ro

Vinarte – www.vinarte.ro

iSeeVideo – www.iseevideo.ro

Scoala de Make-up Raluca Paraschiv – www.ralucaparaschiv.ro

vitamin aqua – www.vitaminaqua.ro/ro

Cupio – www.cupio.ro

Agentia Etalon

kaya&time – www.kayatime.ro

Tipografia PPB

OMG Cabina Foto – www.omgcabinafoto.ro

Parteneri media oficiali:

Virgin Radio Romania – www.virginradio.ro

City Vision Magazine

Parteneri media: Kudika.ro – www.kudika.ro

Click Pentru Femei – www.clickpentrufemei.ro

IQool – www.iqool.ro

VIPStyle.ro – www.vipstyle.ro

InOras.ro – www.bucuresti.inoras.ro

Cancan.ro – www.cancan.ro

Social Agenda – www.socialagenda.ro

Elegantine – www.elegantine.ro

readmymind Blog – www.read-my-mind.ro

*Event link: http://bit.ly/2opKtxf

*Accesul se va face incepand cu ora 19:30, show-ul va incepe la ora 20:00.

*Pentru Guest List, Acreditari de presa, Fotografi/cameramani, Bloggeri: [email protected]

Bianca – +40 767 329 019

Dalia – +40 740 773 333

www.manifestoevents.ro

Comentarii

comentarii

NICIUN COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ