Vineri, 13 iulie

19:00 -> Piața Universității: deschiderea oficială

19:00 – 19:55  -> Piața Universității: Collective Strings – instalație interactivă, Danemarca

19:00 – 19:40 -> Piața Universității: Mirror Family – pantomimă, Slovacia

19:00 – 19:45 -> Piața Universității: Batucada Timba – toboșari, Spania | Aquamarine – dansatoare cabaret, Spania

19:00 – 19:40 -> Piața Universității – Piațeta Odeon: Celebration Parade – circ mobil, Slovacia

19:00 – 19:40 -> Piața Universității – Cercul Militar: Orange Drummers – toboșari, Slovacia

19:00 – 20:30 -> Teatrul Național – Piața Universității – Piațeta Odeon – Cercul Militar – Piața Universității: Colored People – spectacol mobil, Franța

20:20 – 21:00 -> Strada Lipscani: Celebration Parade – circ mobil, Slovacia | Orange Drummers – toboșari, Slovacia | Mirror Family – pantomimă, Slovacia

20:30 – 21:15 -> Piața Universității: SbandieRAtori di Alba – stegari, Italia

20:30 – 21:20 -> Piața Revoluției: In Between Worlds – spectacol cu păpuși gigant, Portugalia

21:00 – 21:45 -> Strada Lipscani: Batucada Timba – toboșari, Spania

21:30 – 22:10 -> Piața Universității – Cercul Militar: Celebration Parade – circ mobil, Slovacia

21:30 – 22:10 -> Piața Universității: Orange Drummers – toboșari, Slovacia | Mirror Family – pantomimă, Slovacia

21:50 – 22:35 -> Strada Lipscani: SbandieRAtori di Alba – stegari, Italia

22:10 – 22:55 -> Piața Universității: Aquamarine – dansatoare cabaret, Spania

22:20 – 23:00 -> Piața Universității: Celebration Parade – circ mobil, Slovacia | Orange Drummers – toboșari, Slovacia | Mirror Family – pantomimă, Slovacia

 

Sâmbătă, 14 iulie 

19:00 – 19:45 -> Piața Universității: Batucada Timba – toboșari, Spania

19:00 – 19:45 -> Piața Sf. Anton: SbandieRAtori di Alba – stegari, Italia

19:00 – 19:40, 20:00 – 20:40 -> Strada Lipscani: Celebration Parade – circ mobil, Slovacia | Mirror Family – pantomimă, Slovacia  

19:00 – 19:40, 20:00 – 20:40 -> Strada Smârdan: Orange Drummers – toboșari, Slovacia

19:00 – 19:55 -> Piața Universității: Collective Strings – instalație interactivă, Danemarca

19:00 – 20:30 -> Teatrul Național – Piața Universității – Piațeta Odeon- Cercul Militar – Piața Universității: Colored People – spectacol mobil, Franța

19:00 – 21:00 -> Parcul Cișmigiu – Podul de Nuc: Drum Up Circle – atelier de percuție pentru copii, România

19:45 – 20:30 -> Piața Universității: Parisian Street Cabaret – dansatoare cabaret, Franța | White World – spectacol mobil, Franța

19:45 – 20:30 -> Piața Sf. Anton: Aquamarine – dansatoare cabaret, Spania

20:00 – 20:50 -> Piața Revoluției: In Between Worlds – spectacol cu păpuși gigant, Portugalia

21:15 – 22:05 -> Piața George Enescu: Sonics in Wish – spectacol acrobații aeriene, Italia | o singură reprezentație – premieră mondială

PARADA  (PARADE)

22:05 – 22:35 -> Piața George Enescu – Calea Victoriei – Bd. Regina Elisabeta – Parcul Cișmigiu: Celebration Parade, Mirror Family, Orange Drummers, Batucada Timba, Aquamarine, White World, Parisian Street Cabaret, Sbandieratori di Alba

22:35 – 23:20 -> Parcul Cișmigiu – Lac: Water Fools – spectacol pe apă, Franța | o singură reprezentație

 

 

Duminică, 15 iulie

19:00 – 19:45 -> Piața Universității: Batucada Timba – toboșari, Spania

19:00 – 19:45 -> Piața Sf. Anton: SbandieRAtori di Alba – stegari, Italia

19:00 – 19:40, 20:00 – 20:40 -> Strada Lipscani: Celebration Parade – circ mobil, Slovacia | Mirror Family – pantomimă, Slovacia

19:00 – 19:40, 20:00 – 20:40  -> Strada Smârdan: Orange Drummers – toboșari, Slovacia

19:00 – 21:00 -> Parcul Cișmigiu – Podul de Nuc: Continuu – atelier de actorie și pantomimă pentru copii, România

19:00 – 19:55 -> Piața Universității: Collective Strings – instalație interactivă, Danemarca

19:45 – 20:30 -> Piața Universității: White World – spectacol mobil, Franța | Parisian Street Cabaret – dansatoare cabaret, Franța

19:45 – 20:30 -> Piața Sf. Anton: Aquamarine – dansatoare cabaret, Spania

20:00 – 20:50 -> Piața Revoluției: In Between Worlds – spectacol cu păpuși gigant, Portugalia

20:00 – 21:30 -> Teatrul Național – Piața Universității– Piațeta Odeon – Cercul Militar – Piața Universității: Colored People – spectacol mobil, Franța

21:00 – 21:45 -> Strada Lipscani: Batucada Timba – toboșari, Spania

21:00 – 21:45 -> Strada Smârdan: Aquamarine – dansatoare cabaret, Spania

21:30 – 22:10 -> Piața Universității – Cercul Militar: Celebration Parade – circ mobil, Slovacia

21:30 – 22:10 -> Piața Universității: Orange Drummers – toboșari, Slovacia | Mirror Family – pantomimă, Slovacia

21:30 – 22:15-> Piața Universității: White World – spectacol mobil, Franța

21:50 – 22:35-> Strada Lipscani: SbandieRAtori di Alba – stegari, Italia

22:15 – 23:00-> Piața Universității: Parisian Street Cabaret – dansatoare cabaret, Franţa

Comentarii

comentarii