Vă anunțăm programul spectacolelor de teatru din luna martie, producții UNATC – Licență  și Master.

Ca noutate, vă semnalăm două premiere:  „Martiri” de Marius von Mayenburg, un spectacol Master – Arta regizorului și „Treapta a 9-a” de Tom Ziegler, un spectacol Licență – Arta Actorului.

Intrarea este gratuită la toate spectacolele. Rezervări la adresa: rezervari.unatc@gmail.com.

Master

29 februarie – „Martiri” (premieră) de Marius von Mayenburg, ora 19, Sala Atelier – UNATC

1 martie – „Martiri” de Marius von Mayenburg, ora 19, Sala Atelier – UNATC

2 martie – „Martiri” de Marius von Mayenburg, ora 19, Sala Atelier – UNATC

3 farse afis

10 martie – „”Trei (3) farse cu Pantalone” Commedia dell`Arte all`improvviso, ora 19, Sala I. Berlogea – UNATC

12 martie – „Conu` Leonida” de I.L. Caragiale, ora 18, Sala Atelier – UNATC

12 martie – „Trei (3) farse cu Pantalone” Commedia dell`Arte all`improvviso, ora 19.30, Sala I. Berlogea – UNATC

13 martie – „Unchiul Vania” de A.P. Cehov, ora 19, Sala Atelier – UNATC

Conu Leonida afis

19 martie – „Conu` Leonida” de I.L. Caragiale, ora 19, Sala Atelier – UNATC

20 martie – „Unchiul Vania” de A.P. Cehov, ora 19, Sala Atelier – UNATC

27 martie – „Unchiul Vania” de A.P. Cehov, ora 19, Sala Atelier – UNATC

Licență

Camera Albastra afis

9 martie – „Camera albastră” de David Hare, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

10 martie – „Camera albastră” de David Hare, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

21 martie – „Camera albastră” de David Hare, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

22 martie – „Camera albastră” de David Hare, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

12 martie – „Treapta a 9-a” de Tom Ziegler, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

13 martie – „Treapta a 9-a” de Tom Ziegler, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

14 martie –„Treapta a 9-a” de Tom Ziegler, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

17 martie –„Treapta a 9-a” de Tom Ziegler, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

18 martie – „Treapta a 9-a” de Tom Ziegler, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

19 martie – „Treapta a 9-a” de Tom Ziegler, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

Viata la puterea a 3 a afis

15 martie – „Viață 3” de Yasmina Reza, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

16 martie – „Viață 3” de Yasmina Reza, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

26 martie – „Viață 3” de Yasmina Reza, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala O. Cotescu

Vrajitoarele din Salem afis

23 martie – „Vrăjitoarele din Salem” de Arthur Miller, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala I. Cojar

30 martie – „Vrăjitoarele din Salem” de Arthur Miller, ora 19, Palatul Național al Copiilor – Sala I. Cojar

Comentarii

comentarii

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here